Serhas Group

Ünallar Tarım

Serhas Tarım Aletleri İml.Paz.San.Tic.Ltd.Şti. ilaçlama makineleri ve gübre serpe makineleri imalatında 40 senelik tecrübeye sahiptir.Yıllardır ÜNALLAR ismi ile ürettiğimiz ilaçlama makineleri ve gübre serpe makinelerini 2002 yılından sonra Serhas group olarak ;HASÜNALLAR , SERHAS ÜNALLAR ve HASAN ÖNAL isimleri ile de üretmekteyiz.2002 yılında yenilenen firmamız ikinci nesil ile daha dinamik, genç ve modern bir hal almıştır.

Kalite ve dürüstlük ilkesi ile çalışan firmamız çiftçimiz için en iyi ürünü en uygun şekilde sunmaya çalışır.Kalite odaklı üretim ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak misyonumuzun temelini oluşturmaktadır.Buna paralel olarak firmamız tse-ce gibi standartlara uygunluk belgelerine sahiptir.

Daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak amacıyla satışlarımız bayilerimiz,tarım kredi kooperatifleri ve pancar ekicileri kooperatifleri aracılığı ile tüm Türkiye’de gerçekleşmektedir.Yurt dışında ise direk ve dolaylı ihraç ile satışlarımız gerçekleşmektedir.

Serhas Tarım Aletleri İml.Paz.San.Tic.Ltd.Şti. olarak siz değerli çiftçilerimize en az kayıpla en iyi ürünü alabilmeniz için çalışmaktayız. ‘Çiftçinin dostu…’

Ünallar Tarım